Айпіо-аудит,консалтинг.

(044) 333 91 64

(067) 333 91 64

(099) 333 91 64

Обслуговування емітентів. Корпоративне управління.

Варіанти sqeeze-out ВАША БУФЕРНА ЗОНА

Компанія «АйПіО» - це Ваша буферна зона, яка забезпечить Вам комфортну роботу без відволікань на питання, які Вас дратують, а для нас є улюбленою справою.

ЩО МИ МОЖЕМО

наша компанія надає послуги з усіх питань корпоративного управління, які включають, але не обмежуються, наступними:

Легше та дешевше
Супровід загальних зборів акціонерів

з моменту прийняття рішення про проведення загальних зборів і до розкриття особливої інформації за результатами зборів. Ми готуємо абсолютно всі протоколи, довідки, оголошення, розпорядження тощо

Легше та дешевше
Розкриття регулярної та нерегулярної інформації

включаючи річні звіти емітентів, особливу інформацію за усіма видами, квартальні звіти. Ми самі готуємо текст у відповідності до вимог законодавства, ми самі розміщуємо, публікуємо, відправляємо до Комісії.

Легше та дешевше
Зміна типу акціонерного товариства

найкращий час для переходу з публічного у приватне акціонерне товариство. Це дозволить працювати без порушень в правовому полі, зменшить витрати на утримання акціонерного товариства, позбавить багатьох обмежень.

Легше та дешевше
Додаткова емісія цінних паперів

Є бажання збільшити статутний капітал за рахунок додаткового розміщення акцій? Або залучити інвестиції більш сучасним інструментом, аніж банківський кредит чи позика, - шляхом емісії облігацій? Ми все це вміємо!

Легше та дешевше
Збільшення або зменшення статутного капіталу акціонерного товариства

Збільшити статутний капітал можна шляхом підвищення номінальної вартості акцій або розміщення додаткових акцій існуючої номінальної вартості. Щодо зменшення, то це можливо шляхом зменшення номінальної вартості акцій або анулювання раніше викуплених товариством акцій та зменшення їх загальної кількості.

Легше та дешевше
Реорганізація, ліквідація

Рішення для тих, хто втомився витрачати купу грошей на утримання акціонерного товариства. Більш детально - за посиланням.

Легше та дешевше
SQUEEZE-OUT (Сквіз-аут)

Унікальна можливість замість величезного реєстру акціонерів, що на 90% складається з «мертвих душ», стати єдиним власником 100% акцій. Більш детально - за посиланням.

Легше та дешевше
Обслуговування питань, пов’язаних з НДУ, НКЦПФР, депозитарними установами, акціонерами

Внесення змін до анкет рахунків у цінних паперах, надання розпоряджень, замовлення реєстрів, депонування глобальних сертифікатів, відповіді на запити та листи... Все й не згадаєш. Але якщо у Вас є питання щодо взаємодії з цими суб’єктами, Ви знаєте куди звертатися.

ВАРТІСТЬ

сфера нашої роботи настільки величезна, а законодавство, і відповідно послуги, що ми надаємо, настільки динамічно змінюються, що скласти повний прайс видається неможливим. Але з вартістю ключових послуг можете ознайомитися за посиланням.