Айпіо-аудит,консалтинг.

(044) 333 91 64

(067) 333 91 64

(099) 333 91 64

АУДИТ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ

2019 рік - це перший звітний період, за яким абсолютно всі середні підприємства мають проходити аудиторську перевірку. Більшість з них вперше зіткнулися з цією проблемою. У зв’язку з цим виникає безліч змістовних питань: як буде проходити перевірка? чи будуть аудитори заважати роботі бухгалтерської служби? чи дадуть позитивну оцінку? які документи витребують?

Не хвилюйтеся завчасно. Ми маємо рішення спеціально для Вас. Просто скористайтеся наведеною нижче простою інструкцією:

Будь ласка, заспокойтеся, випийте чашечку кави.

Ми організуємо зустріч, на якій Ви отримаєте максимум інформації.
Записатися

Узгодимо умови нашої співпраці, план дій, вартість послуг і укладемо договір.

Ви надасте нам інформацію за наданим нами конкретно визначеним переліком.

Ми проведемо аудиторську перевірку, узгодимо та надамо висновок.

НАЛЕЖНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА ДО СЕРЕДНІХ
Підприємство є середнім, якщо відповідає щонайменше 2-ом із таких критеріїв:

  • балансова вартість активів 4 - 20 млн.євро;
  • чистий дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) 8 - 40 млн.євро;
  • середня кількість працівників 50 - 250 осіб.

ПРОХОДИТИ АУДИТ ОБОВ’ЯЗКОВО
Частина 3 статті 14 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» не лише зобов’язала абсолютно всі середні підприємства проходити щорічний аудит, а ще й не пізніше ніж до 1 червня року, що настає за звітним періодом, оприлюднювати річну фінансову звітність разом з аудиторським висновком у повному обсязі на своїй веб-сторінці. Більше того, з 2018 року визначено відповідальність за порушення оприлюднення зазначеної вище інформації та орган, який уповноважений до такої відповідальності притягувати.

ВИМОГИ ДО АУДИТОРІВ
Проводити аудит фінансової звітності середніх підприємств може не кожний аудитор. Законом України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» визначено, що для надання таких послуг аудиторська фірма повинна бути в 3-му розділі Реєстра «Суб’єкти аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності». Наша компанія відповідає всім вимогам для проведення обов’язкового аудиту.

ВАРТІСТЬ
Вартість обов'язкового аудиту фінансової звітності середніх підприємств від 50 тис гривень. Але на формування ціни впливає багато факторів, в тому числі характер завдання, обсяг роботи, розмір підприємства, наявність філій та відокремлених підрозділів, стан бухгалтерського обліку, внутрішній контроль, період перевірки тощо. Тільки після ознайомлення з діяльністю підприємства ми зможемо визначити кінцеву вартість аудиторських послуг.

СКАЧАТИ АНКЕТУ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ЦІНИ

Скористатися цією анкетою можна не лише для визначення ціни, а й для отримання консультації на тему аудиту фінансової звітності.